Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

• громадянство України;
  • вільне володіння українською мовою;
  • вища освіта не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта», («Корекційна освіта», «Дефектологія»), або «Психологія» («Практична психологія») та стаж роботи не менше п’яти років за фахом;
  • високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.
    У 30 – денний строк з дня оприлюднення оголошення конкурсній комісії слід подати:
  • копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
    Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами:
  • знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;
  • знання основ спеціальної педагогіки;
  • знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.
    Іспит складається з 6-ти питань за напрямками, вищезазначеними вище. Загальний час для проведення іспиту становить не більш, як 1 год. 20 хвилин.
    Найменування посади: директор КУ «Городоцький інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Львівської області.
    Умови оплати праці:
    посадовий оклад – 8914,0 грн. (16 тарифний розряд); на оплату праці директора  розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.
    Місце проведення конкурсу:
    м.Городок,  вул.Джерельна,16.
    Гуманітарне управління Городоцької міської ради
    Дата проведення конкурсу: 18.06.2024р. 11:00 год.
    За додатковою інформацією звертатись за телефоном:
    0979630939 Зоряна Чура