Начальник Городоцької ДПІ Роман Миськів під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» відповів на запитання платників податків щодо правильного застосування податкового законодавства. Найбільше запитань стосувалися порядку отримання податкової знижки, застосування РРО/ПРРО, звірки за сплатами до бюджету, особливостей нарахування і сплати мінімального податкового зобов’язання громадянам та майнових податків.

Керівник інспекції надав кваліфіковані роз’яснення в межах чинного законодавства. І нагадав платникам про переваги спілкування з податковою службою в онлайн режимі за допомогою Електронного кабінету платника, мобільного застосунку «Моя податкова». Також закликав громадян до прояву свідомості та високої податкової культури, адже своєчасна та в повному обсязі сплата податків забезпечує економічну стабільність нашої держави.