Мета роботи цього об’єднання відповідно до Національної стратегії – створити максимально доступний простір для усіх груп населення, зробити безбар’єрність новою суспільною нормою.

Зручність пішого пересування містом та можливість скористатись доступом до потрібних закладів інколи може стати справжнім викликом для окремих категорій населення.

Кількість осіб, що належать до маломобільних груп, є доволі великою, адже це і люди з інвалідністю, серед яких також є ветерани війни, і батьки з дитячими візками, діти до 7 років, старше покоління, люди з тимчасовим погіршенням здоров’я.

Під час обговорення актуальних завдань на тему покращення безбар’єрного простору у Городку, члени Ради передбачили включення окремих об’єктів на необхідних безбар’єрних маршрутах у центрі громади; рекомендували відновлення роботи звукових сигналів на пішохідних переходах, обладнаних світлофором; вирішили звернутись до представників бізнесу щодо демонтажу влаштованих ними пандусів до торгівельних закладів, тих, які не відповідають вимогам ДБНу та створюють перешкоди пішоходам, в першу чергу на вул. Перемишльська в районі центрального автовокзалу.

Висловили пропозиції щодо облаштування пішохідної зони з однієї сторони «кільця» на Перемишльській, обладнання громадського автотранспорту спеціальними понижувальними платформами; облаштування місць посадки/висадки пасажирів відповідно до вимог із інклюзії; облаштування пандусів у відповідності до державно-будівельних норм, тощо.

Голова громади та голова Ради з безбар’єрності Володимир Ременяк висловив пропозицію профінансувати ряд ідей із покращення простору безбар’єрності вже цього року, зокрема ті, які стосуються вдосконалення умов для маломобільних груп населення у КУ «Центр надання соціальних послуг»