
Прем’єра нової постановки п’єси “Проснись, душе” на головній сцені громади стала особливим доповненням християнської неділі Входу Господнього в Єрусалим для кожного глядача, який мав нагоду віддатися мистецтву високої проби.
Твору авторства їмості п.Оксани Грициняк виповнилось 22 роки. Актуальність його однак з роками не міліє, а набуває нових сенсів – здається, у кожному віці, етапі життя. Тоді, на початку нового тисячоліття, на сцені Народного дому вистава в постановці Галина Глушко мала значний успіх. Сьогодні ж ожила осучаснено, по-новому – від режисера Назар Сеник та акторів зразкового драматичного театру, юних і надзвичайно талановитих.
Підготовка твору зайняла багато зусиль усього колективу Народного дому Городка, також залучення небайдужих людей, справжніх друзів, які прийшли на допомогу та зробили свій внесок у такий класний результат. Городоччина мистецька, ваша праця гідна справді високої оцінки, зрештою, найщиріші теплі відгуки ви побачили самі – у захваті в очах глядачів!
Вервечка довгих вечорів ретельних репетицій, постановка кожної репліки, руху. Декорації – багаті, змістовні, динамічно змінювані до подієвих сцен; костюми, прикраси, зачіски, макіяж – майстерно підібрані до кожної з ролей. Гра акторів – на висоті.
В ілюстраціях – лише дещиця із святкового дійства. Усі емоції цього духовного твору зможе пережити лише глядач, лише серцем. Сподіваємось, таких нагод ще буде багато.















