Сьогодні, 20 червня, у Городку відбулося відкриття й освячення меморіальної дошки Стефану Юстину Біляку — видатному українському громадсько-політичному діячеві. Таблицю встановили на будинку, де він свого часу жив і працював – за адресою вул. Богдана Хмельницького, 10.

Про значення цієї постаті та силу історичної пам’яті говорили голова громади Володимир Ременяк і наш земляк, лауреат Шевченківської премії Роман Горак.

Згуртувались городківчани й біля пам’ятного знака «Жертвам окупаційних режимів», встановленого поруч з колишньою тюрмою (вул. Б. Хмельницького). Саме тут, у червні 1941 року, у страшних катівнях російсько-більшовицького режиму було замордовано наших краян.

Важливо, що заходи об’єднали свідому громадськість: священників, освітян, працівників культури, учнівську молодь…

Наша пам’ять не має віку, вона лунає крізь століття і твориться спільно.