
З аналізу стану виконання надходжень до бюджету стартувала щовівторкова апаратна нарада. Наростаючим підсумком зреалізували план на 106,3 відсотка. І це на 61 млн грн надходжень більше, аніж за аналогічний період 2024 року.
У липні надходження до скарбниці громади склали 83 відсотка до плану. З урахуванням додаткових навантажень, до бюджету надійшло 45 млн грн. Суттєва сума!
Неабиякий успіх за результатами аукціону з реалізації ділянки по вул. Комарнівській у Городку. До бюджету надійшло майже 17 млн грн (уп’ятеро дорожче стартової вартості об’єкта). На територію, яку не вдавалося загосподарити понад 10 років, йде інвестор, а з ним – і надія на якісні зміни, зокрема, в торгово-відпочинковій інфраструктурі громади.
Важливий акцент: 10 млн грн з вирученої суми громада пріоритетно скерує на реалізацію програми підтримки обороноздатності.

У закладах освіти – підготовка до нового навчального року. На запити директорів шкіл закуплені будівельні матеріали, необхідні для виконання ремонтів господарським способом. Тривають роботи на харчоблоках.
На порядку денному в культурній сфері – ремонт проблемного даху дубаневицького Народного дому.
Творчі колективи громади незадовго презентуватимуть творчість Городоччини у рамках концертної програми, покликаної відобразити культурну та духовну спадщину Львівського району.
Комплекс заходів з верифікації дітей та дорослих дозволили «первинці» вчасно виплатити зарплату працівникам, премії до Дня медичних працівників, а також матеріальну допомогу при відпустках.
Задля зручності пацієнтів! Усіх лабораторні процедури та видавання результатів аналізів відтепер в одному приміщенні. Цього Городоцька центральна лікарня досягла, обладнавши кабінет забору крові в клініко-діагностичній лабораторії. Раніше цю послугу надавали в поліклінічному відділенні.
Стартував конкурс малих грантів від Interreg NEXT Poland – Ukraine. Фахівці громади беруть участь у навчаннях, організованих у Львівській обласній раді за підтримки Рад Львівщини.
Активно впроваджується реформа управління публічними інвестиціями. Усім розпорядникам важливо бути в темі, реєструватися в системі DРЕАМ, через які подаватимуться, візуватимуться інвестиційні проєкти.



