Показники надходжень до бюджету громади, відповідно до плану, складають 61,7 відсотка (листопад), 102 відсотки наростаючим підсумком.

Надихають успіхи наших ерудитів. За крок до фінішу І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад вже маємо 52 переможці та призери з Городоччини. З-поміж громад Львівського району маємо найбільше 1-х (13) та 2-х (16) місць. Пишаємося розумниками і бажаємо подальших злетів!

Відвідуваність закладів освіти на доброму рівні: 66% у дошкіллі та 89% – школи.

Використали державну субвенцію на забезпечення інтерактивними інструментами навчання 8 класу (НУШ). Закуплені 26 мультимедійних дошок покликані зробити освітній процес більш цікавим, динамічним, ефективним.

Анонси подій

-на п’ятницю, 21 листопада. О 14:00 – концерт до Дня Гідності і Свободи у Народному домі в м. Городку.

– на суботу, 22 листопада. О 15:30 розпочнеться панахида біля пам’ятника жертвам репресій, а о 16:00 – загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку пам’яті». Хай усіх згуртує пам’ять про голодомор!

Юні таланти Городоцької музичної школи, переможці обласного конкурсу ім. Є. Зарицької, взяли участь у Гала-концерту в у Львівській науковій бібліотеці. Солісти Злата Краснокуцька, Софія Швець, Марія Сорока, Божена Дорош, Софія Дунас – справжня гордість громади.

Як і скрипалька Даринка Дмитришин, дипломантка ІІ ступеню обласного огляду-конкурсу учнів-виконавців на струнно-смичкових інструментах!

Й на міжнародному рівні здобутки. Аматорський ансамбль танцю “Let’s Danse” (старша група і молодша група колективу “Сяйво”), кер. Оксана Кацків, вокаліска – Марія Кацків здобули три 1 перші премії у 1-му Міжнародному фестивалі культур країн Карпатського регіону «Голоси Єдності» в Польській Республіці (с. Красне Жешувського повіту, Підкарпатського воєводства).

Захворюваність на ГРВІ зберігається на рівні минулого тижня. У період з 10 по 16 листопада меддопомоги потребували 202 особи, 97 з яких – діти віком до 17 років (48 %). Найвища захворюваність зареєстрована в віковій групі 30-64 роки – 65 випадків (32 %). Випадки Covid-19 та грипу не реєстрували.

Підтвердили туберкульоз органів дихання у дорослого городківчанина. Також зареєстровано випадок кашлюка у дорослої непрацюючої жінки з категорії ВПО.

Через укуси чотирма собаками до медиків звернулися четверо краян (серед них дитина). Постраждалим від укусів невідомими тваринами розпочато курс антирабічних щеплень.

Показники вакцинації за 10 місяців 2025 року – на рівні 80 відсотків.

Акцентують у «первинці» на важливості онкопрофілактики, зокрема, серед учнів шкіл, коли вони стають провідниками важливої інформації в сім’ю.

У рамках співпраці із центром Superhumans – за партнерськими програмами у сфері реабілітаційної допомоги для важкопоранених військових – на базі Городоцької центральної лікарні проходитимуть реабілітацію воїни-ампутанти.