22 Травня, 2024 -

Архітектура та містобудування, Затверджені ДПТ та СЕО

Детальний план території для будівництва ставка-акумулюючої водойми на земельній ділянці приватної власності Малець Андрія Семеновича в межах території Городоцької міської ради Львівської області (за межами с. Черлянське Передмістя)

Городоцька міська рада повідомляє про затвердження Детального плану території для будівництва ставка-акумулюючої водойми на земельній ділянці приватної власності Малець Андрія Семеновича в межах території Городоцької міської ради Львівської області (за межами с. Черлянське Передмістя) (Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки № 11-01-4276-24).

У прикріплених файлах – ДПТ; рішення про його затвердження; Звіт про СЕО; заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування.

Додатки

• ДПТ Малець_затверджений 7z (46171kb)