22 Травня, 2024 -

Архітектура та містобудування, Затверджені ДПТ та СЕО

Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності Яромія Івана Васильовича для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу в с. Артищів Львівського району Львівської області

Городоцька міська рада повідомляє про затвердження Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності Яромія Івана Васильовича для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу в с. Артищів Львівського району Львівської області (Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки № 02-02-4565-24).

У прикріплених файлах – ДПТ; рішення про його затвердження; Звіт про СЕО; заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування.

Додатки

• ДПТ_Яромій_затверджений 7z (36453kb)