12 Червня, 2024 -

Архітектура та містобудування, Громадське обговорення ДПТ та СЕО

Громадське обговорення проєкту Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,3га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури на вул. Авіаційна в м. Городок Львівської області триватиме з 12 червня 2024р. по 12 липня 2024р.

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,3га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури на вул. Авіаційна в м. Городок Львівської області (проєкт ДПТ – у прикріпленому файлі)

Підстава розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 25.11.2021р. №3236

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – ФОП Біловус А.М.

Громадське обговорення проєкту ДПТ триватиме з 12 червня 2024р. по 12 липня 2024р.

Із проектом містобудівної документації можна ознайомитися на веб-сайті Городоцької міської ради http://horodok-rada.gov.ua/ у розділі «Публічна інформація/Архітектура та містобудування» та у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: Львівська обл., м. Городок, м-н Гайдамаків, 6.

Письмові пропозиції та зауваження до проєкту ДПТ можна подавати до 12 липня 2024р. до Городоцької міської ради за адресою: 81500, Львівська обл., Львівський р-н, м.Городок, м-н Гайдамаків, 6; ел.пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net . Контактний телефон: 31-892.

Громадські слухання відбудуться 28 червня 2024р. о 14:00 год. в приміщенні актового залу Городоцької міської ради. Участь у громадських слуханнях можлива за умови представлення документу, який посвідчує особу під час реєстрації учасників.

Додатки

• Авіаційна (виправлено) pdf (11410kb)