05 Липня, 2024 -

Архітектура та містобудування, Громадське обговорення ДПТ та СЕО

Повідомлення про оприлюднення Проєкту «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянкиприватної власності гр. Братусь Андрія Львовича (кадастровий номер:4620980800:06:000:0003 площа 2,4887 га, цільове призначення «для ведення товарногосільськогосподарського виробництва») для будівництва та обслуговуванняадміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаютьсяпідприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку в межах Городоцькоїтериторіальної громади (за межами с. Бартатів) (ДПТ)та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)». Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 23-02-4863-24.

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності гр. Братусь Андрія Львовича (кадастровий номер: 4620980800:06:000:0003 площа 2,4887 га, цільове призначення «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва») для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку в межах Городоцької територіальної громади (за межами с. Бартатів).

Мета розроблення детального плану території: визначення всіх планувальних обмежень, зміна цільового призначення земельної ділянки приватної власності гр. Братусь Андрія Львовича (кадастровий номер: 4620980800:06:000:0003 площа 2,4887 га, цільове призначення «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку, визначення намірів забудови земельної ділянки, встановлення містобудівних умов та обмежень та впорядкування території. Склад та зміст детального плану території визначено відповідно до ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та Постанови Кабінету Міністрів України №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Підстава розроблення проекту детального плану території – Рішення Городоцької міської ради від 21 вересня 2023 року №23/35-6363.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Городоцька міська рада Львівського району Львівської області (Майдан Гайдамаків, 6, м. Городок, Львівська обл., 81500).

Розробник ДПТ – ПП «РОМТЕХ ПРОЕКТ»

Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення з 05.07.2024 року до 05.08.2024 року.

Способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Городоцької міської ради Львівського району Львівської області (Майдан Гайдамаків, 6, м. Городок, Львівська обл., 81500).

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

26.07.2024 року о 14:00 год. в приміщенні Городоцької міської ради Львівського району Львівської області (Майдан Гайдамаків, 6, м. Городок, Львівська обл., 81500).

Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо детального плану території можна за адресою: Городоцька міська рада Львівського району Львівської області (Майдан Гайдамаків, 6, м. Городок, Львівська обл., 81500).

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 05.08.2024 року.  включно до Городоцької міської ради або на електронну скриньку: gorodok_mr_lv@ukr.net. Відповідальною посадовою особою Городоцької міської ради за організацію розгляду пропозицій начальник відділу містобудування та архітектури – Вероніка Клок.

Додатки

• Звіт СЕО Бартатів Братусь V2 pdf (2097kb)
  • Скан_Бартатів_підписаний-стиснуто pdf (3782kb)